Hakkımızda

 

ALTAN OPTİK 2001 yılın da kurulmuş olup çağdaş yönetim anlayışı, şeffaf ticaret politikası ve üstün hizmet kalitesini kendine ilke edinmiştir.
 
Misyonumuz :
 
Toplam kalite yönetimi felsefesi ışığında; Müşterilerimiz ile iletişimi ileri teknoloji kullanarak artırmayı, müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için, sürekli yenilenmeyi, ekonomik değerler ışında sürekli büyümeyi, verimliliği artıracak yöntemleri çalışanları ile birlikte bulmayı kendisine ilke edinmiştir .
 
Vizyonumuz :
 
Kalite standartlarına uygun ürünlerle, kaliteli hizmet vermek, Türkiye optik sektörün de innovasyon ve tecrübelerden gelen bilgi birikimi ile rekabeti üst seviyede tutan yönetim bilincine sahip olmaktır.
 
İlkemiz :
 
Bilgi ve deneyimin paylaştıkça çoğaldığına inanır, sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeyiz. Kalite konusundaki gelişmelerin, ülkemizdeki partnerlerimizin yönetim ve kültür dokusuna uygun bir şekilde sunulmasına dikkat ederiz. Her bir talebi proje anlayışı ile alarak hizmette bütünsellik sağlarız.

Üye Girişi

Kullanıcı Adı :
Şifre :
15/07/2020 Gün Ortalama:28  Bugün 31 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:3.81.25.236